Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bartnikach

Wyszukiwarka

Odnośniki

Treść strony

O JEDNOSCTE

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach przekształcił się z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach w wyniku reformy oraz na mocy uchwały Rady Gminy (XLII/2011/2017) w dniu 27.11.2017 r. Jest to placówka, która od najmłodszych lat dziecka rozwija w uczniach wszelakie zainteresowania, nie tylko poprzez bogatą ofertę edukacyjną w postaci zajęć rozwijających zainteresowania, ale także czynnie bierze udział w dodatkowych projektach edukacyjnych i konkursach przedmiotowych.

Szkoła współpracuje również z podmiotami zewnętrznymi, działającymi na rzecz edukacji i kultury na terenie wsi, umożliwiając (poprzez udostępnienie bazy lokalowej) zajęć z: zumby, tańca, piłki nożnej, języka angielskiego i Edukido.

Kadra pracująca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym to specjaliści stale poszerzający wiedzę oraz rozwijający swoje pasje. To nowocześni i kreatywni nauczyciele, którzy umożliwiają nieustanny rozwój swoim wychowankom. Są to także pracownicy, którzy stale wspierają uczniów z trudnościami edukacyjnymi.

 

 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach to nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku !

Metryka

  • opublikował: Katarzyna Wychowaniec
    data publikacji: 2022-03-26 20:52
  • zmodyfikował: Katarzyna Wychowaniec
    ostatnia modyfikacja: 2022-03-29 13:18

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 6566
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-03-29 13:18:57